Наші клієнти

Про Кран!

Кожна компанія має власну історію розвитку та становлення. Пропопонуємо Вам ознайомитися з історією рекламної агенції «Кран».

Діяльність рекламної агенції «Кран» розпочалася у 2006 році. Перший вид послуг, що пропонувала новостворена рекламна агенція «Кран» - це надання рекламних послуг в маршрутному транспорті. У 2006 році було задіяно лише 10 маршрутних таксі. На початку 2013 року ми надаємо рекламні послуги вже у 60-ти маршрутках. На досягнутих результатах ми не зупиняємось і маємо намір в майбутньому, для надання рекламних послуг, задіяти більшу кількість маршрутних таксі.

У 2007 році ринок інтернет-послуг в Житомирі був відкритим та відносно вільним до освоєння і, в зв’язку з цим, було прийнято стратегічне рішення – зайняти цей ринок. Ми надавали послуги по розробці корпоративних інтернет- сайтів та новинних порталів для замовників з нашого міста. Найбільш відомі наші проекти:


Також розпочата діяльність як web-студія «Triostyle»¸ і навіть сьогодні проекти, які ми реалізовуємо по розробці сайту, підписуються «Triostyle». Тобто, розробка та просування сайтів під брендом «Triostyle» - це один з напрямків діяльності рекламної агенції «КРАН».

Крім того, було розроблено та впроваджено наш особистий стартап - портал нерухомості, будівництва та благоустрою zthata.com.ua

Проект zthata.com.ua був започаткований 15 липня 2007 року. Минув один рік і 15 липня 2008 року світ побачив перший номер журналу «ZThata». Але вийшло тільки 2 номери видання, бо восени 2008 року в Україні відбулась девальвація валюти, яка призвела до значної економічної кризи. Після цього журнал «ZThata» видавався в електронному формаі до червня 2009 року.

Серед інших проектів, які з успіхом впроваджуються та реалізовуються рекламною агенцією «Кран», варто зазначити наступні :

  • з 2009 року рекламна агенція «Кран» займається комплексним просуванням компанії «Візаж». Адреса компанії «Візаж» - Перемоги 10;
  • з 2010 року рекламна агенція «Кран» надає послугу «реклама на парканах» в місті Житомирі;
  • з 2011 року відкрито seo підрозділ по просуванню сайтів. На сьогодні ми підтримуємо та просуваємо більш ніж 20 крупних інтернет- проектів.
  • з 2012 року рекламна агенція «Кран» займається організацією промо - акцій:

- Телеконтакт «День молоді»;
- Телеконтакт «Боді Арт»;
- Телеконтакт «День яскравого настрою»


З метою розширення діяльності в сфері надання рекламних послуг та сприяння добробуту суспільства, ми постійно розвиваємось, вивчаємо ринок, впроваджуємо креативні інновації та нові технології. Історія нашої компанії розпочалась нещодавно і ми впевнені, що великі перемоги ще попереду!

РА Кран — «Завжди на висотє» !