Наші клієнти

Ставлення до клієнтів

 

Рекламна агенція «Кран» пропонує своїм клієнтам будувати стосунки на умовах культури ділового партнерства — дотримання партнерських відносин, побудованих на довірі, добропорядності, чесності, почутті обов'язку, вмінні тримати своє слово; це - виключення обману, безвідповідальності, зловживань довірою партнера. Ми завжди раді своїм клієнтам і з усіма підтримуємо дружні стосунки. Хоча клієнтська база постійно збільшується, нашої турботи вистачить для кожного замовника!

Діяльність РА «Кран» заснована на етичних принципах, які є універсальними законами ведення бізнесу і міцно вкорінені в свідомості тих людей бізнесу, які досягають в своїй справі стабільно високих результатів. Історичними попередниками етичних принципів були, наприклад, купецьке слово чи слово честі офіцера. Можна стверджувати, що етичні принципи з давнини складали основу морально-етичної поведінки та були фундаментом для формування законів та норм поведінки в суспільстві. Відомо, що за кордоном великі угоди часто здійснюються по телефону. Водночас відомо, також, що іноземні компанії надають інвестиції в Україну неохоче, бо не надто довіряють, оскільки велика кількість наших підприємців не в повній мірі засвоїла етичні принципи ведення бізнесу - вони не завжди дотримуються слова, підписаних контрактів, ділової етики. Клієнти РА «Кран» не сумніваються у тому, що всі етапи ведення справ з ними (починаючи зі спільного обговорення замовлення і закінчуючи наданням клієнту готової продукції чи послуги) проводяться у відповідності з нормами високої моралі та з дотриманням етичних принципів.

Всі етапи проведення виконання замовлення, результати, які необхідно досягнути, та вартість виконаних робіт детально обговорюються із замовником, після чого узгоджені умови фіксуються в абсолютно прозорій угоді. З нашого боку замовнику гарантовано, що всі деталі угоди будуть виконані працівниками РА «Кран» чесно та вчасно, бо ми несемо відповідальність не тільки фінансову та юридичну, а й цінуємо свою репутацію, яка є для нас надзвичайно важливою!