Наші клієнти

Комплексне просування

 

Комплексне просування поєднує в собі основні принципи просування компанії на ринку.

Коли ми працюємо з компанією-замовником, перш за все приділяємо увагу її іміджу та сприяємо виробленню доброго ставлення до неї з боку суспільства. Спочатку створюється позитивний образ компанії, згодом - рекламна концепція і після цього вона втілюється в життя.

Перед розробкою макету ми розробляємо повну концепцію просування компанії, аналізуємо споживчий ринок, чималу роль відіграє аналіз роботи конкурентів. У нас є досвід просування компаній "з нуля".

Ми надаємо послуги в м. Житомирі на різних рекламних площинах. Наприклад, для компанії «Візаж» ми розробляємо всі складові для комплексного просування компанії - працюємо над втіленням дизайну візитки, рекламаних слоганів, акцій, реклами в пресі, на білбордах. Ми маємо стовідсоткову довіру один до одного та разом йдемо до поставленої мети, як одна команда. Спільними зусиллями досягати мети - це один з головних пріорітетів в роботі рекламної агенції «Кран».

Ми маємо можливість рекламувати Вашу компанію на наступних рекламних носіях, застосувуючи наведені нижче технології:

  • розробка дизайн- концепцій з визначенням ідеї;
  • розробка слоганів;
  • подання реклами в мас-медіа ( в журналах, газетах, на радіо);
  • реклама в маршрутних таксі;
  • реклама на парканах;
  • промо-акції;
  • друк поліграфії (виготовлення флаєрів, візиток, листівок, календарів);
  • розміщення реклами на сітілайтах та білбордах, брандмауерах;
  • розробка та просування веб сайтів


Ефективність є найважливішим елементом саморозвитку людини у вузькому розумінні та розвитку підприємства в широкому розумінні і, водночас, є запорукою життєдіяльності сучасного суспільства. Для того, щоб досягти своєї мети, людина повинна працювати, і хоч не завжди діяльність приносить щастя, але не існує щастя в бездіянні. Як визначав засновник фірми «Honda» Соічіро Хонда: «Успіх приходить тільки через повторюваність невдач і самоаналізу. Фактично сам успіх – це 1% роботи, інші 99% - невдачі».

Під час співпраці із замовником рекламна агенція «Кран» акцентує увагу на головному об'єкті — людині та її участі в соціально-трудових відносинах, адже кожна особистість є індивідуальністю і потребує особливого підходу. Наша компанія має значний досвід і, разом з тим, широкий набір інструментів для вдалої реалізації обраних разом із замовником задач. Зважаючи на вищенаведені фактори, співпрацюючи з рекламною агенцією «Кран», клієнт має змогу втілити в життя свої найрізноманітніші задуми та проекти. Завдяки значним ресурсам, накопиченим під час співпраці з багатьма замовниками та гнучкості в застосуванні широкого спектру інструментів для просування рекламного продукту, для реалізації своїх рекламних проектів Ви можете сміливо покладатися на рекламну агенцію «Кран».