Наші клієнти

Неймінг

 

Неймінг (від англ. naming, to name – називати, давати ім’я ) – це професійна діяльність, спрямована на ім’яутворення, тобто робота, пов’язана з підбором, придумуванням, пошуком найбільш підходящої назви для всього, що з точки зору замовника потребує власного оригінального імені. Вдало розроблене ім’я набуває наступних рис та характеристик: формує перше враження, поліпшує силу довгострокового сприйняття бренду, є предметом гордості, символізує якість товарів та послуг компанії, показує успішність бізнесу.

Креативність та багатогранність нашої компанії дає змогу придумувати гарні назви та розробляти логотипи і фірмовий стиль, проводити комплексне просування бренду.

У нашому досвіді є компанія, котра починала співпрацю з нами з «голого аркушу». Компанія займалась вікнами, жалюзями та ролетами. Ми їм вигадали назву Bliss (блаженство), придумали слоган "Складова комфорту", розробили: логотип, сайт, фірмові візитівки. На сьогодні, компанія “BLISS” займає достойне місце на ринку і значно розширила свої торгові пропозиції. Завдяки більшій обізнанності про бренд, репутації надійного партнера та грамотній ціновій політиці, BLISS розширила напрямки діяльності та географію присутності.

http://bliss.in.ua

Компанія Bliss