Наші клієнти

Реклама на парканах

Мінімальна кількість - 5 парканів
Мінімальний термін розміщення - 1 місяць Рекомендований термін розміщення - 3 місяці (найкраще співвідношення ціни!)

 

Сучасні великі цивілізовані міста дають додаткові засоби для просування рекламної продукції серед клієнтської аудиторії, яка з плином часу швидко розширюється. Серед видів реклами, породжених безпосередньо розвитком інфраструктури великих міст, однією з найефективніших видів подання інформації є розміщення оголошень на парканах (або банери). Банери розміщуються вздовж доріг і таким чином вони перебувають у полі зору всіх учасників дорожнього руху: пішоходів та водіїв . Реклама на парканах інформує людей про товари та послуги, нові акції, цікаві події, вигідні пропозиції. Банерна реклама на парканах може вказувати на місцезнаходження магазину чи інших місць продажів.

Окрім гармонійного співіснування банерів із міським архітектурним стилем до основних переваг розміщення банерної реклами на парканах належать такі:

  • даний вид реклами розташовується не тільки вздовж основних частин міських доріг, а й навпроти зупинок та на перехрестях, що дає змогу приваблювати увагу більшої кількості людей.
  • значна частина перехожих, незалежно від того чи вони перебувають на зупинці чи йдуть по тротуарі, безумовно звертають увагу на за пропонований товар або послугу, що на незначній відстані від них пропонуються на банерах.
  • потенційний споживач, навіть коли він не сформував наміру після першого ознайомлення з пропозицією на банері звернутися за послугою чи товаром, може в будь-який момент повернутися до рекламної пропозиції, тому що він пам’ятає про місцезнаходження банера.
  • лаконічність та інформативність в зв’язку з тим, що рекламне повідомлення містить в собі тільки найважливішу інформацію.
  • рекламне повідомлення доступно сприйняттю навіть при швидкому, не зафіксованому на довгий час на об’єкті, погляді.
  • коли людина знаходиться в русі й навіть коли поспішає, то реклама на банері так само легко зчитується, бо розробляється із застосуванням великого шрифту.
  • оперативне виготовлення і розміщення рекламних розтяжок і подальше їх зручне розташування з врахуванням того, аби клієнт мав змогу прочитати текст на оголошенні не напружуючи зір.
  • висока частота повторних контактів оголошень з тими, хто їх переглядає.


Серед пропозицій, які можна зустріти на ринку рекламних послуг, деякі відрізняються більшою ефективністю. В свою чергу ефективність реклами спричинена певними факторами, головними з яких є – часто повторюваний та широкий доступ до споживачів та прогресивні методи в застосуванні рекламного матеріалу. Реклама на банерах сповна відповідає наведеним вище двом критеріям. Отож, цей вид реклами є одним з найбільш дієвих засобів привабити споживачів до запропонованого товару чи послуги, що надається.

 

К-сть міс. 1800x60 2100x60 3600x60 4200x60 5400x60
1 міс. 250 300 550 600 700
2 міс. 200 250 450 500 600
3 міс. 150 200 350 400 500
Ціни вказані у гривнях