Наші клієнти

Просування сайтів

Рекламна агенція «Кран» вже довгий час працює у сфері оптимізації та просування сайтів. І це накладає на працівників агенції додаткову відповідальність за зростання популярності ресурсів замовника в Інтернет-просторі. Для цього ми сумлінно працюємо та ретельно досліджуємо методи та схеми, які принесуть замовнику найбільш позитивний результат. З кожним роком стратегія просування Інтернет–сайтів стає дедалі складнішою і наше завдання полягає в тому, аби розвивати сайт замовника динамічно, вчасно та у повній відповідності з алгоритмами пошукових систем.

У нас є своя методика просування сайтів, котра успішно застосовується на практиці і допомагає розвиватися більш ніж 20 крупним Інтернет-проектам. Методика нашої компанії постійно вдосконалюється та поліпшується, - над цим ми працюємо щодня. Окрім тенденцій пошукових систем, ми також вивчаємо ринок у сфері просування сайтів, впроваджуємо нові ідеї, аналізуємо конкурентів, намагаємось бути завжди на крок попереду.

Роботи по просуванню конкретного проекту:

  • Спочатку, ми чимало уваги приділяємо Юзабіліті (англ. usability — дослівно «зручність користування»).

Ми аналізуємо сайт (якщо він розроблявся не нами), визначаємо, чи потрібно щось дороблювати та удосконалювати. Часто буває, що необхідно внести правки для того, аби сайт гармоніював з відповідними критеріями подальшого просування. При розробці нового проекту – ці питання враховуються на самому початку.

  • набору ключових слів (словосполучень), які будуть використовуватись для просування вашого сайту.
  • Ми розроблюємо власну стратегію просування сайту. До кожного сайту ми маємо свій унікальний підхід, адже кожен Інтернет-ресурс володіє своєю специфікою, яка вимагає до себе особливої уваги для забезпечення бажаного результату.
  • Внутрішня оптимізація сайту відбувається відповідно до ключових слів, які затвердженні із замовником.
  • Далі - зовнішня оптимізація, що являє собою постійний процес, який відповідає за вивід запитів в пошуковій системі у ТОП 10→3→1.
  • Просування в пошукових мережах (Google, Яндекс). Ми орієнтуємось саме на ці пошукові системи, оскільки вони являються лідерами серед пошукових машин в межах української держави.
  • При потребі пропонуємо клієнту «Контекстну рекламу» (Google AdWords, Яндекс Директ).
  • Не менш важливим завданням є підтримка популярності сайту на просторах SMO (просування сайту в соціальних мережах).

Щомісяця ми надаємо замовнику звіт про виконану роботу, у котрому зазначаємо тендецію запитів у пошукових системах, статистичні показники відвідуваності, а також аналіз сайту у розрізі динаміки в порівнянні з минулим місяцем.

 

Поважний досвід роботи у рекламній сфері дозволяє нам дивитись на просування сайту, не тільки «очима СЕО-просування» (тобто по запитах у пошукових системах), а й з боку комплексного просування. Звісно, головне завдання для нас - залучити користувачів на сайт та збільшити аудиторію. Але один із головних чинників - це конверсія, - крок користувача від перегляду сайту до придбання товару чи замовлення послуги. Практика поєднання праці у рекламі та СЕО-оптимізації дозволяє досягати гарних результатів в галузі просування сайтів. Ми роками співпрацюємо із замовниками, і спільна праця показує чудовий результат нашої роботи день за днем. Для нас проект замовника - це значно більше, ніж просто сайт, - це велика кількість власних докладених зусиль та максимальна робота по досягненню спільних із замовником цілей.