Наші клієнти

Розробка сайтів

Хоча ми і рекламна агенція, але одним з головних напрямів нашої діяльності є розробка сайтів. Ми ретельно ставимося до кожного нашого проекту. Кожен сайт – це окреме, нове життя. Ми не розробляємо сайти конвеєром чи по шаблону, а, навпаки, ставимося з максимальною увагою до кожного нового проекту. Тому, у кожному наступному проекті, присутня частка нашого командного духу.

Наша творча команда створює все для того, щоб сайт забезпечував дзвінки та продажі товару або послуг. Тобто, ми ставимося до сайту, як до вашого активу. Він має бути одним з головних інструментів у вашому бізнесі.

Звісно, розробка сайту потребує фінансових витрат, але ці затрати себе виправдовують. Сайт повертає затрачені кошти та набирає серйозних обертів приблизно через 9-12 місяців детальніше про просування сайту (у вигляді нових залучених клієнтів, зростання продажів та більшої обізнанності споживачів про ваш товар та вашу компанію). Тобто сайт - це інвестиційний проект, котрий, як елемент рекламного продукту, має приносити відповідні прибутки.

Сайт - це обличчя вашої компанії! Перше враження замовника про Вашу компанію складається саме від перегляду сайту. Тому варто розробляти сайт такий, що на 100% буде відповідати амбіціям Вашої компанії. Якщо Ваша компанія молода або невелика, проте має великі амбіції, тоді саме це можна відобразити на майбутньому сайті, і Ваш потенційний клієнт це побачить. Якщо Ваша компанія велика, тоді сайт має бути на найвищому рівні, без будь-яких сумнівів.

 

Ми вміємо розроблювати:

  • корпоративні сайти.  

Зазвичай саме такий сайт і потрібен майже кожній компанії. На сайті представлена безпосередньо інформація про компанію, розміщений прайс-лист, інформація про послуги. Розміщений каталог продукції, фотогалерея продукції, а також додаткові модулі, наприклад:

- голосування

- новини-статті

- глосарій

- питання-відповідь

- форма зворотного зв’язку

- тощо.

  • Інтернет-магазин

Інтернет-магазин має виконувати свою головну функцію - продавати товари. Головною відмінністю від корпоративного сайту являється, звісно, можливість придбати товар за допомогою кошика покупок. При потребі, будь-які програмні модулі з корпоративного сайту можна використати і в інтернет-магазині.

Звісно ми можемо також розробити досить простий сайт-візитівку на 5-10 сторінок, але, опираючись на власний досвід, хочемо зазначити, що маленький сайт програє по ефективності більшим сайтам. Тобто він буде, але користь з нього вийде мінімальна.

 

За сайтом потрібен догляд. Якщо Ви вважаєте, що потрібно тільки розробити сайт і у вас одразу збільшиться кількість замовників, то це хибна думка. Сайт потрібно оновлювати, додавати інформацію, просувати в пошукових системах, соціальних мережах, проводити акції, потрібен зв’язок з користувачами. У нас чудово це вдається;)

Додатково про просування сайтів Ви можете прочитати в окремому розділі.